Ударно-крапкове маркування

Обладнання для ударно-крапкового маркування

На ринку України ударно-крапкові маркиратори компанії Wuxi Kuntai Automation CO., Ltd представлені з 2008 року і працюють на багатьох промислових підприємствах.

Устаткування для ударно-крапкового маркування серії КТ є комбінацією сучасних технологій, високої якості і доступної ціни. Завдяки компактному дизайну і зручному програмному забезпеченню, яке входить в комплект поставки, це є ідеальним вирішенням завдань щодо маркування всіх видів промислової продукції з матеріалів твердістю до 63 HRC. А це майже всі метали і їх сплави, а також тверді види пластика.

В процесі нанесення маркування, маркувальній голці надається рух за допомогою стиснутого повітря. Маркувальний модуль з голкою переміщується в межах робочого поля за координатами X і Y. Глибина маркування призначається за допомогою регулятора тиску повітря. Частота коливань голки, швидкість переміщення маркувального модуля і інші параметри встановлюються за допомогою програмного забезпечення.

У стандартному виконанні маркувальне вікно має розмір 120 x 80 мм для маркерів серії KT-PD і 50 x 20 мм для маркерів серії KT-PH. Але є можливість поставки обладнання з іншими розмірами вікна: 80 х 30 мм, 120 х 40 мм, 150 х 50 мм, 150 х 130 мм, 200 х 150 мм, 300 х 200 мм.