Лазерне маркування

Обладнання для лазерного маркування / гравіювання

Лазерні маркувальники серії KT-LF призначені для нанесення постійного контрастного маркування на будь-які металеві поверхні з покриттям або без, а також на тверді види пластиків. Перевагами цих моделей є простота обслуговування, низькі експлуатаційні витрати, довгострокова безперебійна робота. Завдяки компактному дизайну і зручному програмному забезпеченню, що входить в комплект поставки, лазерні маркери гравери є ідеальним вирішенням завдань щодо маркування промислової продукції. Сфера застосування лазерного маркувального обладнання: автомобілебудування, військово-промисловий комплекс, металообробка, енергетична і інструментальна промисловість тощо.

В устаткуванні серії KT-LF застосовується волоконна технологія. Завдяки дзеркалам в процесі нанесення маркування промінь переміщається по поверхні виробу з високою швидкістю і точністю. В результаті маркування, що нанесене на виріб, має високу якість і добре читається, що задовольняє потреби масового виробництва. Крім того, перевагами даної моделі є простота обслуговування, низькі експлуатаційні витрати, довгострокова безперебійна робота.

В стандартному виконанні розмір робочого вікна є 100 x 100 мм., вихідна потужність 20 Вт. Але є можливість поставки обладнання з розміром вікна 150x150 мм, 175x175 мм, 200x200 мм, 250x250 мм, 300x300 мм і потужністю 30 Вт і 50 Вт.

В комплект до устаткування для лазерного маркування включені спеціальні захисні окуляри, які призначені для безпечної роботи оператора.