Послуги маркування

Маркування товарів - це нанесення інформації про товар на упаковку або ж безпосередньо на його поверхню (гравірування). Інформація про виріб може бути представлена ​​у вигляді буквено-цифрового напису, логотипу, а також закодована (штрих-код, 2D-код, QR-код тощо). На сьогоднішній день існує багато інструментів і обладнання для нанесення маркування на виріб. Але вимоги до маркування також можуть бути різними, від елементарних символів, нанесених рукою, до глибокого, яке не стирається, маркування у вигляді QR-коду, нанесеної безпосередньо на поверхню виробу з поглибленням і зміною кольору самого маркування. За допомогою інформації, нанесеної на поверхню товару, з'являється можливість ідентифікації такого виробу. Де буде вказано логотип і назви виробника, найменування самого виробу, серійний номер, дата виробництва, технічні характеристики тощо. За наявності добре підібраного малюнку або логотипіа маркування може надати додаткової привабливості вашому продукту.

Компанія МАРКСЕРВІС пропонує послугу з нанесення маркування на ваш виріб. У нас є можливість нанесення інформації наступним обладнанням:

Устаткування для ударно-точкової маркування - наносить інформацію на будь-які металеві і тверді пластикові вироби у вигляді точок, висічених маркувальної голкою в певній послідовності. В результаті виходить напис або зображення, глибина ліній яких задається налаштуваннями. Маркування, нанесена таким способом, вважається не стираємим.

Устаткування для лазерного маркування - призначене для нанесення інформації на різні матеріали і різні поверхні. Маркування можна наносити як контуром, де промінь пропалює тільки контур букв, цифр, логотипів, так і з заливкою - повна штрихування символів зі зміною кольору від світлого до темного. У підсумку, високоякісний і точний результат.